čeština english magyar

100% ochrana Vašeho displeje

Screenshield fólie představuje revoluční způsob ochrany Vašeho přístroje. Kombinace 100% ochrany displeje a možnosti volby osobního vzhledu na www.skinzone.cz Vám garantuje unikátnost, originalitu a ochranu Vašeho telefonu, foťáku, notebooku a jiných přístrojů s plochami náchylnými na poškrábání. Ochranné fólie vyrábíme na celou škálu různých zařízení - telefonů, GPS navigací, Tablet PC či čteček elektronických knih.

Screenshield fólie od Skinzone nabízí:

Nákupní košík
Položek: 0
Cena: 0,00 Kč
recenze akce aplikace
Screenshield   »   Recenze

Vyzkoušeli jsme ochrannou fólii ScreenShield pro mobilní telefony


SMARTMANIA.CZ

"Na svém iPhone 4 jsem dříve používal ochrannou fólii InvisibleShield, ale stále jsem si nemohl zvyknout na příliš výraznou měkkost fólie, kvůli které se mi prstem špatně posouvalo po displeji."

"Declon: ...Tak Screenshield mam 3 dnem na svem Desire S a nemohu rici nic jineho nez SUPER. Obraz bez poznatelneho zkresleni ci zmeny barev. Velmi prijemny na dotek, reakce doteku bez znamek zhorseni ci nepresnosti. Follie sedi dobre a kde ma. Folii mi aplikovali primo ve firme na pockani (jel jsem si ro ni primo k nim), prefektni a prijemne sluzby." 

Smartmania: "Screenshield fólie by se měla stát nutnou součástí každého zařízení s dotykovým displejem. Opravdu to funguje! "

MOBILIZUJEME.CZ

"V redakci jsme otestovali novinku na trhu – ochrannou fólii ScreenShield, která dokonale ochrání displej jakéhokoliv mobilního telefonu, jak dotykového, tak bezdotykového. Oproti konkurenci je jednoduší její aplikace na displej..."


MOBILENET.CZ


kontakt obchodní podmínky reklamační řád FAQ doživotní záruka Pro prodejce skinzone.cz developed in foxmedia