čeština english magyar

100% ochrana Vašeho displeje

Screenshield fólie představuje revoluční způsob ochrany Vašeho přístroje. Kombinace 100% ochrany displeje a možnosti volby osobního vzhledu na www.skinzone.cz Vám garantuje unikátnost, originalitu a ochranu Vašeho telefonu, foťáku, notebooku a jiných přístrojů s plochami náchylnými na poškrábání. Ochranné fólie vyrábíme na celou škálu různých zařízení - telefonů, GPS navigací, Tablet PC či čteček elektronických knih.

Screenshield fólie od Skinzone nabízí:

Nákupní košík
Položek: 0
Cena: 0,00 Kč
recenze akce aplikace

Screenshield - doživotní záruka


Co to znamená?


V případě, že dojde k neúmyslnému poškrábání či roztržení fólie Screenshield po správné aplikaci na chráněný přístroj, Vám fólii vyměníme za novou.


Vaše otázky a naše odpovědi:


Kdy mohu zažádat o výměnu?

V případě, že dojde k roztržení či neúmyslnému poškrábání fólie nebo skla  Screenshield™ v průběhu užívání vašeho zařízení, vyměníme vám ji za novou. Zašlete nám fotodokumentaci a kopii dokladu o nákupu na e-mail: reklamace@screenshield.cz.


Co mám udělat v případě uznání výměny?

V případě uznání výměny vám zašleme novou fólii nebo sklo přepravní službou a bude vám účtován poplatek za dopravu: 80 Kč (při platbě bankovním převodem na č. ú. 1387744905/2700, UniCredit Bank a.s.) nebo 100 Kč (zasláním na dobírku).

Využíváme dopravce Zásilkovna. Po uhrazení částky či potvrzení zaslání formou dobírky vám zašleme novou fólii nebo sklo Screenshield™.


Na co se záruka nevztahuje?

Na chybně aplikované fólie se záruka nevztahuje. Chybná aplikace může způsobit odlepování fólie a to je způsobené nedodržením postupu (nevyčištění displeje přístroje, neumytí prstů před aplikací, následným nenastříkáním prstů aplikačním roztokem, špatné zarovnání fólie na displej, zašpinění fólie, fólie vám upadne na zem a zašpiní se, atp.). Je nutné přesně dodržovat zásady při instalaci. Pro podrobný návod klikněte na tyto odkazy instalační video nebo postup nalepení.


kontakt obchodní podmínky reklamační řád FAQ doživotní záruka Pro prodejce skinzone.cz developed in foxmedia